מזל טוב! אין כמו ירח דבש בחו"ל כדי לחגוג את הנישואים שלכם!

אחת הסיבות הנפוצות לביצוע תהליך הוצאת ויזה לארה"ב היא הרצון לבקר בחופיה הדרומיים של ארה"ב הרוויים בנופים קסומים והרגשת חופש עילאית. במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם חופשה כזו, זוהי כבר נקודת זכות לטובתכם מכיוון שנציגי שגרירות ארה"ב האחראים על אישור או אי אישור הבקשות רוצים לראות שיש ביכולתכם את האפשרות הכלכלית לטייל וכי אינכם באים לצורך עבודה או עסקים.

נקודות שחשוב לדעת בעת הוצאת ויזה לארצות הברית או הארכת ויזה לארה"ב על מנת לקבל אישור לויזה :

  • החשש שתישארו בארה"ב מעבר לתקופה אשר תיכננתם עלולה להדאיג את השגרירות מכיוון במידה וירח הדבש מסתיים, הם עלולים לחשוב כי אתם רוצים להישאר לצורך עבודה או עסקים כאשר אין לכם ויזה מתאימה לכך. לכן, יש לציין במדויק בטופס המיוחד להגשת הבקשה את תאריכי השהות שלכם בארה"ב וגם את פרטי הקשר של המקום בו תשהו.
  • במידה ובעשר השנים האחרונות כבר קיבלתם ויזה לארה"ב, תהליך הארכת ויזה לארה"ב חשוב לביצוע לפחות שלושה חודשים לפני פקיעת הויזה הקיימת. אם תעשו זאת, לא תצטרכו לבקר בשגרירות, לא למטרת ראיון ולא למטרת ביקור נימוסין.
  • במידה ולא הוצאתם ויזה מעולם, התהליך עלול להיות מאד מסורבל. כמו-כן, הטופס הוא מקוון כלומר על גבי מסך המחשב. על מנת לא לטעות, מומלץ קודם לעבור באיטיות על השאלות הנשאלות בטופס, לרשום את השאלות על דף טיוטה לפני הקלדה ושמירה. לאחר השמירה לא ניתן לתקן! שימו לב לכך.
  • במידה ואתם ממלאים את הטופס המיוחד בכוחות עצמכם, עליכם להיות בקיאים בשפה האנגלית ולענות בדיוק רב על השאלות הנשאלות. כמו כן, עליכם להיות סבלניים מאחר וישנן שאלות שתיראינה לכם מוזרות כמו למשל-האם אתם משתייכים לשבט? האם אי פעם הרגתם אדם? וכיו"ב.

יתרונות להגשת בקשה הוצאת ויזה לארה"ב או הארכת ויזה לארה"ב על ידי סוכנות

  • אם אתם רוצים לזרז את תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית או הארכת ויזה לארה"ב, מומלץ גם כי תיעזרו בסוכנות מאחר וברשותה קיימים טפסים בעברית.
  • מומלץ לבצע את התהליך מול סוכנות מקצועית בעלת נסיון רב אשר תגיש את המסמכים בצורה מדוייקת. בעת הארכת ויזה לארה"ב או הוצאת ויזה לארצות הברית על ידי סוכנות, הסיכוי לטעות הינו אפסי.
  • כל סוכנות טובה ומקצועית מפוקחת על ידי משרד ההגירה ולכן תהליך הבקשה יכול להיות מהיר וקצר יותר מאחר והסוכנות נעזרת בשירותי משרד ההגירה לצורך הוצאת ויזה לארצות הברית או הארכת ויזה לארצות הברית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.