רוצים לבקר באתרים ההיסטוריים של ארצות הברית כדי ללמוד את ההיסטוריה של המדינה? מתכננים להפתיע את בת הזוג בחופשה רומנטית ברחבי המדינה? לפני שאתם מתכננים את המסלול וקונים כרטיסי טיסה, עליכם לדאוג להוציא ויזה לארצות הברית לכל המשתתפים. זהו תהליך ארוך ומורכב הכולל מילוי טפסים, תשלום אגרה וזימון לריאיון בשגרירות. השלב האחרון יקבע סופית אם אתם רשאים להיכנס למדינה או לא, ולכן כדאי להיערך אליו בהתאם.

הוצאת ויזה לארה"ב ללא תקלות – כך תעברו את הריאיון בשגרירות

אנשים רבים חוששים מהריאיון בשגרירות, מכיוון שהוא מזכיר להם ריאיון עבודה. כדי לעבור את הריאיון בשלום מומלץ להגיע מוכנים מראש והעיקר – להירגע. אחרי הכול, נציג השגרירות בודק אם אינכם מהווים איום על ארצות הברית, ולכן כדאי לשדר רוגע ונינוחות. נוסף על כך, אלה כמה טיפים אשר יעזרו לכם לעבור את הריאיון בשלום:

  • להביא את הטפסים הרלוונטיים – לריאיון עם נציג השגרירות עליכם להביא את כל הטפסים שדאגתם למלא מראש. חשוב למלא את כל הסעיפים בטפסים אלה. אי מילוי סעיף מסוים עלול להיחשב כחשוד בעיני הרשויות בארצות הברית ולהצביע על ניסיון הסתרת פרטים, גם אם בפועל אין זה כך. כמו כן, מומלץ להביא טפסים המעידים על האהבה והזיקה לישראל, כדי לשלול את האפשרות שאתם מתכוונים להגר לארצות הברית באופן בלתי חוקי.
  • להביא תמונה מתאימה – לריאיון בשגרירות חשוב להביא שתי תמונות לוויזה בארצות הברית. אלה למעשה תמונות פספורט אשר צריכות להיות צבעוניות ואיכותיות – תמונות שצולמו בתקופה של עד שישה חודשים. כמו כן, גודל התמונה צריך להיות 5 סנטימטרים על 5 סנטימטרים, פני מבקש הוויזה צריכים להיות מכוונות למרכז ועל הרקע להיות לבן. נוסף על כך, תמונה לוויזה לארצות הברית אינה יכולה לכלול פריטים מסיחים כמו משקפי שמש.
  • אל תביאו לריאיון דברים שאתם לא צריכים – לריאיון עצמו לא ניתן להגיע עם חפצים אחרים מלבד המסמכים הנחוצים לאישור, כדוגמת מכשירים אלקטרוניים, תיקים או מזוודות. משום כך, השתדלו להימנע מלהביא חפצים שאינכם זקוקים להם.
  • הופעה ודיבור – כדי לעבור את הריאיון של הליך הוצאת ויזה לארה"ב חשוב להקפיד על הופעה נאה ומכובדת. כמו כן, ההגינות היא מעל לכל. הנציגים מיומנים בזיהוי שקרים, ולכן כדאי להגיד רק את האמת ולהימנע ממבטים חשדניים.

המטרה העיקרית של הריאיון היא לבחון אם אתם עשויים להוות איום על תושבי ארצות הברית, לפיכך, קחו את הריאיון בקלות ותבואו נינוחים. הופעה שלווה תעיד על כך שבעצם אין לכם מה להסתיר ותסייע לכם להשיג את הוויזה המבוקשת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.