התהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית נחשב לארוך ומסורבל, שלעתים עשוי להימשך שבועות רבים. לכן, הכנו לכם מספר טיפים שיסייעו לכם לעבור את התהליך במהירות ובהצלחה.

הוצאת ויזה לארה"ב בדרך המהירה ביותר

ויזה לארה"ב – כל השלבים שעליכם לעבור

התהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית כרוך במספר שלבים שעליכם לבצע, שימו לב שהינכם פועלים במדויק לפי ההוראות בכדי לייעל את התהליך.

היכנסו לאתר של שגרירות ארה"ב ומלאו את הטופס המקוון –ds160 הכולל מילוי של פרטים אישיים, מידע על עיסוקכם ומטרת נסיעתכם.  לאחר מכן, תדרשו לשלם אגרת ויזה בסך 160$. הירשמו לפגישה (הראיון) דרך המערכת של השגרירות ובחרו את המועד המתאים לכם. הראיון בשגרירות אורך כמספר דקות, המראיין יבדוק את הנכונות של הפרטים שרשמתם וכי בכוונתם לחזור לארץ בתום הביקור ולא להישאר בארה"ב. בסיום הראיון, יודיעו לכם אם אושרה לכם קבלת הוויזה ויהיה עליכם להשאיר את דרכונכם בשגרירות לבדיקה והחתמה. הדרכון יישלח בחזרה לביתכם באמצעות הדואר עד כעשרה ימים לאחר קיום הפגישה.

אלו מסמכים צריך להביא לראיון בשגרירות הוצאת ויזה לארה"ב?

ישנם מספר מסמכים שחשוב להביא לפגישת הראיון שמתקיימת בשגרירות בכדי שבקשת הוויזה שלכם תאושר ללא בעיות ובמהירות האפשרית.

תמונה לויזה לארה"ב שעליה לענות על דרישות מיוחדות: גודלה צריך להיות כחמש על חמש סנטימטרים על רקע לבן. בנוסף, חשוב מאוד לדעת שהוצאת תמונה לויזה לארצות הברית דורשת מימכם להצטלם ללא משקפיים. דרכון ישראלי בתוקף, מומלץ לבדוק כי הוא תקף לפחות לחצי שנה.

כמו כן, יש להביא עמכם את האישורים הבאים:

  • אישור על קביעת הפגישה בשגרירות שתואם את פרטיכם האישיים.
  • אישור על תשלום האגרה לויזה.

 

כך תוכיחו למראיין זיקתכם לארץ ולהוציא ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות

לפגישת הראיון חשוב במיוחד להביא מסמכים שמראים את ומוכיחים שבכוונתם לחזור לארץ לאחר הביקור בארה"ב. במידה שהינכם מתכננים לבקר את משפחתכם בארה"ב, בקשו מכתב מקרוב המשפחה שאותו הינכם מבקרים שמאשר שתשהו אצלו במהלך הביקור וכולל את פרטיו המלאים וכתובתו. במקרה שבו הוזמנתם לאירוע הביאו את ההזמנה המקורית שנשלחה אליכם. סטודנטים נדרשים להביא לראיון אישור לימודים רשמי וחתום מהמוסד האקדמי הכולל את תאריך התחלתם וסיומם הצפוי.

חשוב מאוד להציג למראיין גם את המסמכים הבאים:

  • אישור העסקה, חתום על ידי המעסיק ומודפס על דף רשמי של החברה.
  • רשימת הנכסים שבבעלותם בישראל.
  • שלושה תלושי שכר אחרונים ומקוריים.

אישור על טיפולים רפואיים שהינכם עתידים לעבור בישראל ודורשים מימכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.